Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés után világosító festék?

Diácskaaa kérdése:

Szőkítés után világosító festék?

Figyelt kérdés
Tudom millióan tették már föl ezt a kérdést, én mégis fölteszem, mert eléggé félek hogy leég a hajam. hétvégén leszivattam a vörös festett hajamat 2x is majd befestettem aranyszőkére. Érdekes sárga lett. a kérdésem az lenne ha 2 hét múlva rákenem a világosító festéket (Syoss) nem fog leégni vagy letörni?

2016. ápr. 11. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már a két leszívatás is tönkrevágta rendesen, max még nem látszik annyira. A syoss milyen? Mert ha erős az oxi benne akkor simán leéghet a hajad tőle ezek után. Ha meg gyenge akkor semmit nem fog érni... miért nem mész fodrászhoz ha ennyire nem értesz hozzá? Már olcsóbban kijöttél volna egy fodrásznál mint otthon kínozva a hajad ezekkel.
2016. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem megyek fodrászhoz mert soha nem olyanra csinálja meg a hajam amilyet én szeretnék. Nem most szőkítettem elöször csak ezt a világosítót nem használtam még még. Eddig mindig szőkítővel meg oxival szőkitettem és most ki szeretném próbálni a világosító festéket és a leszőkített hajamon nem tudom mi sülne ki belőle. De köszönöm a válaszod.
2016. ápr. 11. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Maradj annál a gyakorlatnál, ami bevált. Azt írod nem most szőkítesz először. Hát akkor csináld azzal, ahogy szoktad. Az ilyen bolti szőkítők nem sokat érnek, a Syoss ráadásul mindig olyan ronda sárgát produkál, hogy nem éri meg a hajat károsítani vele...
2016. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!