Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes szőkéből barna jó...

Természetes szőkéből barna jó döntés?

Figyelt kérdés

Természetes szőke a hajam színe. Egész világos lenszőke volt, 29 évesen sötétedett be, most már sötét szőke. Olyan semmilyen. Ezt szeretném befestetni ilyesmire: [link]


Bizonytalan vagyok, nem tudom hogy állna,mert mindenki azt mondja, hogy aki alapból szőke, annak az áll a legjobban.

Ismertek vagy láttatotok olyat, aki szőkéről barnára váltott és jobb lett? Olyan sok itt a fodrász , remélem tudtok segíteni! :)

Azt se szeretném ha öregítene. :-\



2016. ápr. 13. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szőkéknek a szőke szokott legjobban állni szerintem is. Ismerek pár nőt aki sötétebbre festette, de csak rontott rajta. Főleg akiknek nem dús a hajuk, azoknak kifejezetten előnytelen a sötétebb haj.

Mondjuk azt írod sötét szőke vagy most... de a kép amilyet szeretnél az egy sötétszőke pont.

2016. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor vak is vagyok :) Én barnának néztem.

A természetes színem a sötétszőke, melírozva van most világos és középszőkével,hamvas, bézses színnel, de az meg sápaszt, mert fehér a bőröm. És sajnos elég silány, vékonyszálú a hajam.

Nem tudom :( Ha össze van kötve, akkor szinte csak a lenövésem látszik, úgy jobban tetszik.

2016. ápr. 13. 19:36
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi az eredeti hajszínem. Ronda egérszürke.

Rózsaszínes, hideg árnyalatú a bőröm.

2016. ápr. 13. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem fested inkább világosszőkére? Szerintem sokkal jobban állna. Igaz hogy nem láttam az arcod, de ha valamikor szőke voltál, akkor jobb lenne a világosszőkére festés, mint barnára.
2016. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!