Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamivel visszaszerezhetném...

Valamivel visszaszerezhetném a régi dús hajam?

Figyelt kérdés
Nem festettem sokat a hajam, de 3-szor befestették vörösesszőkére. Világosított a hajamon a fodrász. A gesztenyebarna hajamat szőkére akartam, de csak vörösesszőkére fogta be. Úgyhogy az maradt. Ezt megcsináltuk 3x. De rengeteg hajam kihullott, pedig előtte nagyon sok volt. Azóta nem is festetem, viszont nagyon hiányzik a régi dús hajam. Lassan lenő a vállamig. Most olyan, mintha ombre lenne. Nem olyan vészes, csak kevés, és a vége megvan törve. Használtam ricinus olajat, és Varga cseppeket, de egyik sem használt. Valamivel visszaszerezhetném a régi dús hajam? A dússága hiányzik. Vékony szálú, de sok volt.. Most meg vékony szálú és alig van..:(
2016. ápr. 14. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a festéstől hullik a hajad, nézess vérképet, a vashiány is okozhatja. Ha törik a vége, vágasd rövidebbre, vannak jó hajpakolások, belsőleg is kéne szedned valami hajerősítő cuccot, a patikákban válogathatsz. Az Aloe Vera is jót tesz, sampon+ital.
2016. ápr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :))
2016. ápr. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!