Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből szőkére fokozatosan?

Feketéből szőkére fokozatosan?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt volt színjátszós korszakom eredeti szőke hajamból havonta más színt varázsoltam vörös-fekete-barna stb. Aztán leszoktam róla évekre párom kedvéért de összevesztünk és befestettem sötét barnára mert utáltam a szőkémet. Az nehezen de viszonylag jól lekopott már szőkésbarna volt mikor úgy döntöttem nem érdekel a véleménye és feketére festettem de rájöttem hogy mégsem annyira jó mint amire emlékeztem színváltós korszakomból és hamar le is dobta a hajam, 1 hét után már lenövés meg fakó lett. Vissza akarok szőkülni de fokozatosan így befestettem 2x is mélyvörössel. A hajtövem pirosas a többi meg látszik hogy vörös de mégis inkább feketés de már az is kopik és együtt a kettő olyan gesztenye barnás inkább. Ha elkezdem a barnával festeni és egyre világosabb árnyalatokkal akkor visszakapom a szőkémet idővel? Vagy nem érdemes egyenlőre belekezdeni. (Fodrászt ne mondjatok akkor inkább undi kopott hajjal mászkálok míg le nem jön a fekete)
2016. ápr. 15. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha barnával fested a festett hajad akkor egyre sötétebb lesz, mert az nem világosít, csak egyre több festék kerül a hajadba. Ha te szőkét akarsz akkor hajradírt használj, aztán fesd szőkére.
2016. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem és ez milyen gyorsan hat? És kb mennyi egy jobb fajta? Milyet ajánlanál?
2016. ápr. 15. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!