Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Betegesen vonzódom a barna...

Betegesen vonzódom a barna bőrhöz, rosszul érzem magam ha kifehéredek, és heti 1-2x szolizok hogy fenntartsak egy szép kreol bőrszínt. Miért van ez hogy utálom ha fehér vagyok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom ha fehér vagyok. De tudod mi az, amit még ennél is jobban utálok? A bőrrákot. Így szerencsére már évek óta nem szolizok és azt is megbántam, hogy korábban csináltam, pedig akkor sem vittem túlzásba.
2016. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen attól én is tartok, de úgy meg utálok tükörbe nézni ha egy feher arc néz vissza.. ha fehér a bőröm látszik ha hidegbe piros az orrom, szürkés a szemem alatti szín, pattanás is jobban látszik ha épp van.. ki nem állhatom. De aki kiköltözik pl miamiba az nem lesz bőrrákos? Akarva akaratlanul is nap éri
2016. ápr. 19. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A nap nem annyira veszélyes, mint a szoli, már csak azért sem, mert naptejjel tudsz ellene védekezni. Én nagyon sok ideig kerestem olyan terméket, ami véd az UV sugárzás ellen a szoliban, de nem találtam ilyet, az ott kapható krémekben nincs UV filter.
2016. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom azért nincs uw szűrő mert akkor nem maradna benne a barnaság a bőrbe hanem kivédené a fénysugarat, valami ilyesmit magyarázott a szoli tulaj, pedig a napozástól is lehet bőrrákot kapni, de igen az ellen lehet naptejjel védekezni, szoliba meg csak sima krémet szoktam venni
2016. ápr. 19. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!