Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron egy egy hetes táborba...

Nyáron egy egy hetes táborba megyek és nem akarok ott hajat mosni viszont nagyon zsíros a hajam! De ott mégse akarok a hajammal foglalkozni de azt akarom, hogy szép legyen! Mit csináljak? Zsíros haj ellen mit tegyek, hogy egy hétig ne kelljen mosni?

Figyelt kérdés

#Mit tegyek zsíros haj ellen?
2016. ápr. 23. 08:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%
Miért nem akarsz ott hajat mosni? Nem értem
2016. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En csakis megmosnam,esetleg este vagy reggel amikor meg nincs semmi program.
2016. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én se értem, hogy miért nem akarod megmosni.


esetleg szárazsampon, hintőpor?

2016. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Szárazsampon csodákat művel:)
2016. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

képes lennél egy hétig nem mosni az amúgyis zsírosodásra hajlamos hajadat, ráadásul nyáron? gratulálok az igénytelenségedhez, fuj.

egy hajmosás max 10 perc, zuhanyzás közben is megejtheted és nyáron még csak szárítani sem kell, megszárad a melegben. plusz táborban gondolom mentek strandra, vízhez is.. azután meg muszáj megmosni. ne legyél már ennyire lusta és igénytelen. legközelebb fürdeni nem akarsz majd vagy mi?

2016. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
68%

Használj száraz sampont! :) Csak be kell fújnod vele a hajad, aztán kirázni.

A másik opció a hintőpor. Engem mindig megment, ha úgy érzem reggel hogy zsíros a hajam. Tegyél valamennyit a hajadra, majd dörzsöld bele. Arra vigyázz, hogy ne legyen sok mert fehér lesz a hajad. És rendesen dolgozd el!

2016. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon zsíros a hajad akkor muszáj lesz megmosni az egy hét alatt 1-2szer legalább. A mosást nem helyettesíti a száraz sampon sem, az nem is tesz jót.
2016. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

én írtam a kérdést! azért nem akarom megmosni ott a hajam mert 10 éves vagyok és minden nap?! nem tudom...

köszi 7 hozzászóló! érdemes volt leírni! száraz sampon? jó! kipróbálom köszi! de ha van mégvalami akkor írjátok le kérlek! KÖSZI

2016. ápr. 29. 16:16
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Kérd meg anyukádat vagy valakit hogy fonja be ilyesmire, és úgy nem kell vele törődni, ráadásul kényelmes viselet és nem mellesleg szerintem nagyon vagányul néz ki ;)


[link]

2016. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2016. máj. 5. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!