Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Arcszőrzet vélemény?

Lányok! Arcszőrzet vélemény?

Figyelt kérdés
Ma reggel borotválkozás előtt néztem hogy szerintem jól áll nekem a rövid borosta. Elgondolkodtam azon hogy ezentul inkább csak rövidre vágon. Nem kelt ez igénytelen hatást? esetleg bejön az ÁPOLT arcszőrzet? 17 F
2016. ápr. 25. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Én imádom a borostát!!!! Sokkal jobb min a csupasz arc bár valakinek az jobban áll.De a borosta plusz pont ha jól áll. ;)

Szerintem férfias is a borosta :)

2016. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szerintem kifejezetten vonzó tud lenni :)

16/L

2016. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a borostás pasik jönnek be,párom is az,imádom :) sokkal férfiasabbak :)
2016. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik,de sajnos kipattogok tőle.
2016. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A borosta igazi bugyiszaggató, ha mellé még a pasi is szexi. :D


21/L

2016. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én szeretem hogyha valakinek jól áll. de sajnos rengeteg olyan pasit láttam már akik borostával úgy néztek ki mint valami Petőfi Sándor. Nem tudom, nekem ez volt a beütésem. :D
2016. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem taszitanak.. Inkább egy szep ápolt friss arc.. Nekem full csapzott... Baratomnak is van nem gyozok veszekedni vele hogy szedje leeee...

19

2016. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
imádom a borostát, szerintem annyira férfias és szexi :)
2016. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!