Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell figyelembe vennem ha...

Mit kell figyelembe vennem ha szőkére szeretném festeni a hajam?

Figyelt kérdés

Előre úgy gondoltam, hogy világosítok a hajamon és maj csak utána fetettem meg még szőkébbre :)

Ez lenne az első lépés: [link]

majd ez lenne a végleges: [link]

[link]

Ha megfestetem szőkére a hajam meg fog sárgulni (kb 1 hónap múlva)?


2016. ápr. 26. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:

El felejtettem említeni, hogy sötét barna hajam van és (természetesen) fodrászaton csináltatom meg és nem magamon kísérletezek :)

19/L

2016. ápr. 26. 14:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hamvasító sampont és folyadékot ajánlok. a sárgaságot remekül kiüti. de nyilván jó ha alapból hamvas árnyalatot fest neked a fodrász, azt meg korában tartod a hamvasító samponnal.

amúgy így jó lesz,hogyha több lépésben szeretnéd.ráadásul ha nem állna jól, kiderül mielőtt leszivatnád az egészet feleslegesen.

annyit tudsz tenni,hogy olyan fodrászhoz mész, aki érti a dolgát és jó alapanyagokkal dolgozik.

ha nincsen nagyon vékony és törékeny hajad, akkor nem lesz különösebb gond, nem fog letörni,bevattásodni. (De fodrászon is múlik!!)

2016. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha fodrásszal csináltatod, kikérdezheted mindenről. Ott lesz előtte a hajad, sokkal jobb tanácsot tud majd adni.
2016. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

És az utolsónak: igazad van csak nem akarok nagyon béna kérdéseket feltenni neki :D

2016. ápr. 29. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!