Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr elleni tippek?

Narancsbőr elleni tippek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alap a mozgás, a tiszta étkezés és a sok-sok folyadék. Ez meg is van.

A helyzet az, hogy egy sérülés miatt nyár óta nem edzhettem, és hát a kajára sem figyeltem különösebben oda. Így megjelentek a narancsültetvények a combomon és a fenekemen.

Most zöld utat kapott az edzés, figyelek a kajára is, a folyadék is megvan. Heti 1x flabelosozok, masszírozom a combom, hideg-meleg vizes zuhanyzok. Tervezek infraszaunába is menni.


De kérlek, adjatok még tippeket, mi az, ami segíthet? Muszáj valaminek történnie ebben a 2 hónapban, ami a nyárig van, mert nem merek felvenni rövidnacit :D

Alapvetően nem vagyok duci, 174cm és 63kg vagyok, de elkeseredtem.


Van valami krém vagy technika vagy bármi, ami nektek még használ és nem több 10ezer forint?


Nem szeretnék vagyonokat költeni rá, mert tudom, hogy a mozgás majd meghozza a gyümölcsét, csak kicsit szeretném siettetni a dolgot :(

Köszönöm!


2016. ápr. 28. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
N
2016. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nivea Q10 testápoló feszesíti a bőrt.
2016. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! :) En 15/L vagyok es ugyanezzel a problemaval kuszkodtem. Nekem is nagyon narancsboros volt a popsim es a combjaim is,mert en nem sportoltam,csak egy keves ideig ,de abba hagytam. Igy hat egyszer aztan ugy dontottem,hogy akkor peldat veszek edesapamrol,aki 104 kg volt es elkezdett edzeni 1 eve,de mar a 3. Honapban fogyott 10 kg-t. :) Es hat en is elkezdtem edzeni itthon,mindennap suli utan hazajovok es az az elso.En mindossze csak 1 hete kezdtem el es nagyon latszik a valtozas. :) Naponta 3L viz es rengeteg mozgas. Es emellett nem is etkezem egeszsegesen. Az nekem nem megy. :/Ha gugolasokat vegzel,akkor szolok,hogy ne sima gugulast. Az nem megy fenekre es az nekem a combomon sem segitett.

Ez itt a helyes →

[link] en ezekbol mindennap 3-4szer annyit csinalok meg. Nekem vegre feszesebb combom,vadlim es a fenekem is selymesebb,mar nem olyan gorongyos ,csak a foltok latszanak. Viszont teljesen eltuntetni nagyon sok kitartas kell.Ha gondolod ,irj privit es meg tudok par gyakorlatot.

Remelem segitettem. :)

2016. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm, de lassan 8 éve járok konditerembe edzeni, csak volt egy sérülésem, ami miatt nem edzhettem, innen a narancsbőr. A gyakorlatokkal tisztában vagyok, csak az ezen felüli tippek érdekelnének pl. krémek vagy ilyesmik :)
2016. máj. 2. 06:51
 5/7 anonim válasza:
hát ilyesmikről nem tudok sajnos,semmifélét nem használok. Viszont láttam Avon katalógusban,hogy vannak ilyen krémek és zuhanyzás közbeni masszírozók. Nem tudom mennyire hatásosak,de lehet, megér egy próbát. :)
2016. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Dmben lehet venni 2000ftert narancsnor.elleni masszasolajat..Nekem hasznalt de folyamatosan kell hasznalni..persze nem.az egesz tubuat rogton a labadra onteni,par cseppet es bedorzsolni..Mivel nehezen szivodik fel ajanlom,hogy furdes utan csinald es kontost huzz es vard meg ameddig beszivodik..Van egy borfeszesito narancsbor elleni krem..Rossmanban lehet venni

ZOLD tubusos,EVELINE a neve

1800-2000ft! Nekem használt pedig elegge narancsboros volt a combom,fenekem.... 20\L

2016. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*tubust
2016. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!