Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek milyen tapasztalatok...

Nektek milyen tapasztalatok van a hajfestéssel kapcsolatban? Károsította a hajatokat? Vagy okozott bármilyen más tünetet?

Figyelt kérdés

Most lesz először befestve a hajam, és szeretnék tapasztalatokat gyűjteni.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2016. ápr. 29. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Évente, ha egyszer van befestve a hajam, de volt, hogy félévente egyszer, ez nem sok és nem az egész van befestve, csak tincsek. Szóval, ha állandóan fested, akkor az károsíthatja. De, ha kevesebb alkalommal, akkor nem.


Semmilyen tünetet nem tapasztaltam.

2016. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, en is festem a hajam, eslonek mikor szokitettuk igen elegge roncsolta es sokaig olyan volt mint a szalma, de egy ido utan rendbe jott, nem reg szokitettuk megint es semmi baja nem lett sot meg jobb alapotban van mint volt :))
2016. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is csak kipróbálni szeretném a hajszínváltást, nem állandóan festeni. Arra gondoltam, hogy nyárra befestem, aztán nyár vége felé visszafestem az eredeti hajszínemre, hogy mire kezdődik az iskola, ne látszódjon, hogy festettem, mert egyházi iskolába járok, és a tanárok nem szeretik a hajfestést.
2016. ápr. 29. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:

2 havonta festetem felül (lila), 2 hetente járok szineztetni alul (sötétrózsaszín).

Argán olajat használok minden hajmosásnál, és imádom, mert pihe puha tőle a hajam. :D

2016. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
15 éve szőkítem a sötétbarna hajam. Kb 3 hetente kell a tövét festeni. Semmi baja nincs a hajamnak, egészséges és szép hosszú.
2016. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én sötét vörösre festem 3 hetente kb. hosszú, derékig érő hajam van, de semmi baja nem volt még. annyi hogy jobban épolom, használok rá hajolajat.
2016. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!