Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizura illene ehhez...

Milyen frizura illene ehhez az archoz? (kép! )

Figyelt kérdés

Tegyük fel h a smink mindig ilyen :)

Az első képen nincs smink, hátha olyan is kell...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. ápr. 30. 18:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
69%
Szerintem egy félhosszú(vállig érő) egyenes kleopátra fazon jól állna:)vagy hullámos hátközépig érő frizura.(Smink nélkül szerintem szebb vagy:))
2016. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Valami lapos és unalmas. Pont mint a kiscsaj arckifejezése.
2016. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm :) én is vmi rövidebbre gondoltam, most kb a derekamig ér, csak itt a kép kedvéért összefogtam :)

a smink inkább önkifejezés, bár nekem úgy tetszik jobban, a kettes is kiscsajnak mond, pedig éppenséggel elmúlt már a tinikor :D


#2 valami gondod van? ilyen az arckifejezésem... baj?

2016. ápr. 30. 18:58
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyenek szerintem jók neked. Ne hagyd, hogy a hajad lelapuljon, mindig legyen tartása, bár ezt majdnem minden arcformához ellehetne mondani.


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi #4-es :)
2016. ápr. 30. 19:20
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Ezerszer szebb vagy smink nelkul. A hajad nagyon szep, olyan fazon kellene, ami megemeli a tovet. Szerintem a sulya huzza le. Ezert lapos. Ritkitani kellene. Es en vekony melircsikokat is tennek bele, hogy felfrissuljon a szine. Pl. vilagos szoket. Sok sikert.
2016. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egy határozott, markáns rövid állna jól.
2016. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy ritkítást tuti nem kérnék bele, mert nagyon vékony szálú a hajam, így hiába van belőle sok, akkor is ilyen kevésnek tűnik :///

Súlya meg nincs is :D Mm, volt már rövid, de akkor sem volt dúsabb, vagy tömöttebb.


Eredetileg seszínű szőke a hajam, a szemöldököm sötétbarna. Attól félek, hogy hullámos lesz ha levágatom, mert eredetileg olyan, ha egyenesre akarom, ki kell vasalni...

EGyébként érdekes, hogy a rövidet mondjátok, nekem is az tetszik, de eddig mindenki azt mondta, hogy az nem áll jól.

Smink nélkül nem vállalom magamat :D nagyon gyerekesnek néznék ki...

Köszönöm a válaszaitokat :)

2016. máj. 1. 12:47
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon-nagyon szép vagy smink nélkül, bárcsak én is így néznék ki... És ha fiatalabbnak látszol, az nem baj, hanem inkább előny! :) A haj változtatáshoz pedig nem nagyon tudok hozzászólni, mert szerintem kiengedve most is jól áll.
2016. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ó és mosolyogj sokat! A mosoly egy lány legszebb kincse.
2016. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!