Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó ötlet otthon szőkíteni?

Jó ötlet otthon szőkíteni?

Figyelt kérdés

Vörös vagyok már egy ideje, és én festem a hajam, mert nem szeretem másra bízni, de most szeretném valami extrém színre festeni a hajam (kék, zöld vagy lila). A festéket meg tudom venni és fel is tudom vinni a hajamra, mert semmiben sem különbözik a rendes festéktől, de előtte ki kéne szőkíteni, amit szeretnék én megcsinálni. Kallos szőkítőre gondoltam, esetleg vélemények vagy uavaslatok?

Van köztetek olyan, aki otthon szőkítette a haját? Leírná nekem mit hogy csinált, és milyen lett a végeredmény?



2016. máj. 1. 14:32
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképp bízd szakemberre, vagy legalábbis olyanra aki már csinálta. Egy barátnőm is próbálkozott már vele...nem lett valami jó a végeredmény, de ez csak egy tanács :) Nincs tapasztalom a szőkítővel, de sok Kallos terméket használok és mindegyikkel meg vagyok elégedve. :)
2016. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vöröset nem könnyű szőkíteni, alapból egy intelligens szőkítőt kéne venned... ami drága dolog, főleg ha hosszú a hajad, akkor máris jobban megéri a fodrásznál csináltatni.

Én eleinte nagyon elrontottam mindig magamnak, mert a szőkítőt egyenletesen, ecsettel kell felvinni, viszonylag gyorsan is... és a tövére csak a legvégén szabad felkenni. Ezt egyedül igen nehéz megcsinálni időben. A Kallos féle olcsó szőkítők pedig durván tönkreteszik a hajat ha nem használsz mellé valamilyen védőszert... ami nagyon drága és beszerezni is nehéz, pl olaplex.

2016. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!