Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mivel ápoljátok a hajatokat...

Ti mivel ápoljátok a hajatokat amivel hajfestés mellett is szépen fénylik, és természetesen hat?

Figyelt kérdés

Most lesz először befestve a hajam, ezért érdekel. Az eredeti hajszínem világosbarna, és feketére fogom festeni. Mivel állítólag a fekete hajfesték a legveszélyesebb, picit aggódok, hogy ne roncsolja a hajamat.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2016. máj. 1. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A fekete hajfesték pont hogy nem a legveszélysebb abban van a legkevesebb hidrogén peroxid így az roncsol a legkevésbe. Amire te gondolsz az a szőke, az a legrosszabb, az roncsol nagyon, nekem hullott is tőle, ezért lett újra inkább sötét vörös.

Én én az avon advance techniques festett hajra való termékcsaládját használom, nagyon szép fényes tőle a haj.

2016. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A feketében van a legtöbb mesterséges festékpigment, ezért káros. Sok esetben hajhullást okoz, de ez ellen nem lehet tenni, ha észreveszel ilyet akkor ne fesd a hajad feketére.
2016. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én inkább a kérdésedre válaszolok: mivel a hajfestékben sok mesterséges anyag van (most mindegy, hogy szőke vagy fekete, mindegyikben van), ami árt a hajnak, ezért én ezt azzal egyensúlyozom, hogy minél természetesebb összetevőjű hajápolókat használok. Főleg az Alverde és az Alterra termékeit szoktam venni (van sampon, balzsam, hajpakolás, hajolaj stb.), de használok még kókuszolajat is.


Kerülök mindent, ami szilikonos, nem használok hajszárítót, hajvasalót, sem hajlakkot, hajhabot stb.


Ja és 7 évig voltam fekete, így hogy odafigyeltem ezekre, sosem hullott vagy töredezett a hajam számottevően, egészségesen fénylett. Most is csak azért váltottam le a feketét, mert ennyi idő alatt már meguntam :P

2016. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!