Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem találtam ehhez kategóriát,...

Nem találtam ehhez kategóriát, hogy is kell epilalni?

Figyelt kérdés

Előtte jó ötlet a bor puhítasa? Pl le fürdeni kiaztatni magam stb vagy azzal ártok? A heten veszek egy epilatort meg nem tudom melyiket milyet

Tippek ,tanácsok? Márka ügyben es hogy ne legyen fájdalmas nagyon a használat?

Hova ajánlatos használni? Bikini vonal es hónalj is ?

Max 25000 Ft amit raszanok

Az elegendő???



#epilátor #szortleneites
2016. máj. 3. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak radírozd át a bőröd előtte, ne áztasd, mert a felpuhult szőrt könnyen csak eltépi az epilátor.

Fájdalmas csak az első alkalom mikor sok szőrt kell kiszedni, aztán már nem fáj mikor 2 naponta lekapod a kinövő szálakat, az semmiség már.

Csakis Braunt érdemes venni, abból meg bármilyet. Ott érdemes használni ahol bírja a bőröd... egyénenként változó.

2016. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm

Az belefér a keretembe szerinted ?:)

Amúgy vannak helyek ahol nagyon egymás mellett két szór is kínol

Szerinted segít ezt helyrehozni h ne nőjenek ennyire össze egymás mellett vagy nem ritkit egy idő után ahogy egy lét helyen olvasni lehet

2016. máj. 3. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Braun van, Silk Epil, kb. 10 éve vettem 7000 Ft-ért (ma már nyilván jóval drágább, de szerintem a keretedben még bőven benne van). 10 éve kb. hetente-kéthetente használom, és még mindig tökéletes, semmi baja.
2017. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vegul azt vettem 😊😊
2017. júl. 23. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szupi, bocsi, kicsit későn vettem észre, hogy ez a kérdés már több mint egy éves :D
2017. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aztaaaa es tenyleg el szaladt az ido.:)
2017. júl. 23. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!