Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajam legyen? (többi lent)

Milyen hajam legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy milyen hajam legyen szerintetek? Még nem igazán voltam fodrásznál, mindig otthon vágtuk, fekete hajam van, nem rövid de nem is annyira hosszú, kb mindenhol egyforma xd kb 165 cm vagyok és fiú. 14 éves ha ez számít. Valami menő hajra gondoltam olyanra, hogy az utcán is megnéznének :D lehetőleg képet is linkeljetek, megy a zöld kéz a válaszokra. és bocsi a helyesírásért.

2016. máj. 3. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Ha menőt akarsz akkor ne vágasd, hanem növeszd meg. A hosszú fekete nagyon vagány.
2016. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb meddig kedves első? :D
2016. máj. 3. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Én a normális férfi hajra figyelek fel leginkább, mert nekem az tetszik és a sok kitűnni vágyó között ők sokkal feltűnőbbek a normális hajukkal. :)


Ennek ellenére értem, hogy te nem ilyenre vágysz. Mondjuk nem tudom a testmagasságod hogy jön ide.


Ha feltűnőt akarsz, akkor legyen színes, mert az mindig vonzza a tekintetet.

pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]


Az oldalt felnyírt fazonnál lehetne a felnyírt rész valamilyen szín esetleg. Arról nem találtam képet.


Fazonok még:

[link]


De szerintem bőven elég lenne egy ilyen:

[link]

2016. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, szerintem is elég lenne az utolsó, bár átfesteni nem biztos hogy át szeretném, még nem tudom melyik álna jól
2016. máj. 3. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha pasi lennék, tuti ilyent vágatnék:


[link]


Amúgy nézd meg hogy a fejformádhoz milyen illik.

2016. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!