Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem fogta be a hajfesték...

Miért nem fogta be a hajfesték a hajam?

Figyelt kérdés
Be akarom festeni a hajam, gondoltam először kipróbálom néhány takarható tincsen, hogy hogy nézne ki, de egyáltalán nem fogta be, meg sem látszik rajta. Pedig mindent úgy csináltam, ahogy a használati utasításban van. Mi lehet a baj?
2016. máj. 4. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen színű a hajad? Milyenre akarod festeni? Mennyire van károsodva?
2016. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szőke a hajam (természetes, sosem volt még festve) és világos vörösesbarnára akarom festeni. Szerintem jó állapotban van a hajam, a vége sem töredezik, nem fénytelen, vagy ilyesmi.
2016. máj. 4. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Fura, be kéne fognia szőke hajat minden festéknek. Bekeverted rendesen az oxival? Milyen márka?
2016. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendesen összekevertem.

L'oreal Préférence volt.

2016. máj. 4. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig akkor tényleg be kellett volna fognia. Szerintem menj el fodrászhoz, biztos tudja mi lehetett a baj.
2016. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Délután kipróbáltam egy ugyanolyan árnyalatot, de más márkájút, az tökéletesen befogta, szóval fogalmam sincs mi volt a baj a másikkal O_o Na mindegy, megtaláltam a megfelelő festéket ^^
2016. máj. 4. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!