Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bajuszomon és az államon...

A bajuszomon és az államon rendesen nő a szőr, de az arcomon meg a nyakamon nem nagyon nő. Ha minden héten egyszer vagy ketszer leborotválom, akkor jobban fog nőni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a gondban szenvedek! 17 éves vagyok és csak az államon(jobb oldalt több van mint bal oldalt) és a bajuszomon nő arcszőrzet. Nem hinném hogy a borotválkozás segítene ezen (én is elég gyakran borotválkozom, de semmi szőrnövekedést nem tapasztalok). A legjobb mód erre csak az időmúlása lesz. Igaz vannak olyanok akiknek már 14 évesen van egybefüggő arcszőrzetük, de minden ember más és más. Lehet te is későn érő vagy mint és én és csak később fog nőni. Remélem tudtam segíteni!
2016. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!