Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zsíros hajat jobban befogja...

A zsíros hajat jobban befogja a hajfesték?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de úgy kevésbbé árt a hajadnak a festés, mert van egy természetes védőrétege (nem csak a zsír miatt), és nem lesz tőle száraz, töredezett...
2010. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem félre értetted, vagy rosszul tetted fel a kérdést. hajfestés előtt 1-2 nappal nem szabad/kell hajat mosni, mert a frissen mosottra nem jó festeni (már nem tudom miért). A lényeg: ha zsíros, ha nem, ne moss hajat előtte 1-2 nappal.
2010. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%

Ez hülyeség, sok szalonban festés előtt megmossák a hajad Wu2-vel, mert leszedi az összes cuccot, ami a hajadon van (pl.: olaj, lakk, hab, szennyeződések, stb...).

Viszont különbség nem nagyon van, zsírosan is festheted, meg frissen mosottan is.

2010. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
az én fodrászom nem mossa meg, és ne is ajánlja a mosást előtte. akkor a fodrászom egy hülye :))
2010. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szőkítés előtt nem ajánlott 1-2-3 nappal hajat mosni, mert kimarja a fejbőrt a hidrogén. ha már eltelt pár nap a hajmosás óta, akkor már van egy védőréteg, ami nem engedi a fejbőr károsodását.
2010. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%

78%-os nem úgy értettem, hogy hülye a fodrászod, csak én fodrásztanuló vagyok, és nekem úgy tanítja az oktatóm, hogyha van időm, akkor mossam meg, de igazából annyira nem fontos, mivel nem látszik a végeredményen!

Minden fodrász szinte mindent másképp csinál!

2010. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Az én fodrászom nem szokta előtte mosni. És elég alacsony színvonalú hely lehet, ahol wu2-vel mosnak hajat, nálam ráadásul az az egyetlen sampon, ami még allergiás reakciót is kiváltott...
2010. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A wu2 nem rossz sampon, semleges és érzékenyek is használják.

Festés előtt nem szabad hajat mosni, egy részt mert fölösleges víz és sampon pocsékolás, másrészt mert a zsír és korparéteg ad egy természetes védőréteget a fejbőrnek, így nem szívódik fel a sok káros vegyszer a fejbőrödön keresztül.


Egy fodrász

2010. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Jobban befogja tehát minél zsírosabb annál jobb. Nem károsítja a fejbőrt, mert létre jön egy védőréteg. Ha megmopsos előtte akkor a hajad nemtudja felvenni annyira a színt és akkor inkább felületi festés lesz mintsem hatásos. Lényeg, hogyha megmososd akkor bezáródnaka pigmentek és nem fogja be rendesen.
2010. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!