Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy az arcom...

Mit csináljak, hogy az arcom tiszta és seb/pattanásmentes legyen?

Figyelt kérdés

Elég zsíros bőröm van, csillog is rendesen a napfényben. :D

Pár pattanásommal hadilábon állok, addig nyomkodtam őket, míg ki nem sebesedtek. Előjött pár kiütés is az arcomon (főleg ott, ahol borotválkozom), nem tudom hogy kéne őket eltüntetni.


Röviden a zsíros bőr, a kivégzett pattik nyoma és az új kiütések okoznak nekem problémát. Szép, sima, egészséges bőrt szeretnék. Van rá valamilyen módszer?



2016. máj. 9. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hámlasztás, pl. ezzel: [link]


Az oldalon részletesen levan írva, hogyan kell használni és vannak kissebb kiszerelések amik nem olyan drágák.

Nekem nagyon szép az arcom tőle, minden este használom.

2016. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
É gyógyszerkúrát csináltam mert szörnyű volt a bőröm. Igaz, fél évig tartott a kúra és sok kellemetlen mellékhatással járt. De a gyógyszer előtt semmi sem segített reménytelen volt. Ha valami kicsit is enyhített azt már csodakén éltem meg. Most ott tartok, hogy a bőröm tökéletes és makulátlan, a szó legszorosabb értelmében. Ezelőtt álmodni se mertem róla hogy nekem egyszer ilyen lehet.. És most mint a bababőr.
2016. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!