Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen olcsó hajvasalót megéri...

Ilyen olcsó hajvasalót megéri megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem gyanúsan olcsónak tűnik, de az egyetlen vélemény szerint jó.

Másik kérdés, ha esetleg valaki járt arra (habár kevés az esélye), a debreceni Media Markt-ban van még belőle?



2016. máj. 9. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

A Sencor nem rossz márka.

Meg amiket írnak róla, az is okés szerintem.

Én megvenném. Aztán kipróbálod, ha nem jön be, visszaviszed.

2016. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. máj. 9. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem vennék ilyen olcsó hajvasalót. Az ember azt gondolná, hogy minden hajvasaló ugyanolyan, csak a márkát meg a dizájnt fizeti meg az ember, de nagyon nem. Régebben volt egy alsó-középkategóriás Remingtonom (ami ugye elég jó márka) - akkoriban 7 ezer forint körül lehetett az ára -, aztán vettem egy fodrász által ajánlott Ga.ma hajvasalót röpke 14-15 ezer forintért. Hát ég és föld volt a kettő. És még mindig ugyanazt a hajvasalót használom, immár kb. 10 éve:D

Barátnőmnek is volt vmi középkategóriás Remington és mindig mondta, hogy az én hajam mennyivel szebb, mikor ki van vasalva. Mondogattam neki, hogy higgy el, jobb hajvasalóval az övé is olyan lenne...

Nagy nehezen rászánta magát, hogy vegyen egy jobbat, nagyon meglátszik a különbség:)

2016. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!