Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvégápoló olaj vagy spray a...

Hajvégápoló olaj vagy spray a jobb? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hosszú vékonyszálú hajra.


Vagy egy beton biztos balzsamot :D

Aki tud nyugodtan írhat



2016. máj. 11. 19:33
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én a minél kevesebb mesterséges anyag híve vagyok, szóval az olajokat használom.

Mondjuk az előregyártott hajvégápolókban nincs sok bizodlamam, mert a drogériásak többségében pl. szilikon van. Ami természetes, és csak olajat tartalmaz, ott meg az alapolaj, sima napraforgó és nyomokban van benne valami extra (sárgabarackmag, szőlőmag, ricinus, argán... stb) Szóval az is egy nagy lehúzás.


Viszont otthon mindig van extra szűz olíva olajam, amit minden hajmosás után kenek a hajam végére. Az mindegy, hogy nedvesen vagy szárazon (ha nedvesen, akkor a hajszárító tabu!), és alulról fölfelé megfésülöm, akkor tökéletesen úgy végzi a dolgát, mint egy jó hajbalzsam. Még a legszemetebb samponnal is ki tudom így fésülni a tincseimet, minden huzavona nélkül.

2016. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
Lemaradt: Szóval én inkább beruháznék egy ápoló olajra (kókusz, jojoba, olíva, barackmag, szőlőmag, szezámmag, tökmag stb), hidegen sajtolt és a legkisebb kiszerelés, mivel nekem a derékig érő hajamra is 1-2 csepp elég, tehát sokáig elég pl 50 ml-s kiszerelés és ezeket használom.
2016. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetes olaj a legjobb a hajnak, pl argán.
2016. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!