Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú társaim! Ti mit használtok...

Fiú társaim! Ti mit használtok a hajatokon, hogy minél jobban "beálljon", könnyebben állítható legyen?

Figyelt kérdés

Kb. 17-18 cm a hajam, oldalt max. 1 cm. Balra fésülöm, de mivel reggel nincs rá időm hogy szórakozzak vele, ezért csak balra elfésülöm, vagy a kezemmel eligazítom az egészet. Egy ideig (szerintem) jól néz ki, utána már nehéz beállítanom jól. Minden nap szoktam hajat mosni mivel ha egy napot is kihagyok elkezd zsírosodni. Zselét nem szeretek használni, haj fixáló sprayt próbáltam de az is elengedi egy idő után.

Mit használjak a hajamra, hogy jól nézzen ki balra igazítva, és könnyű legyen jól beállítani?



2016. máj. 18. 20:16
 1/3 anonim válasza:

általános padlóviaszt. Persze csak kicsiben.


25/F burkoló

2016. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmosod, teszel rá habit, BEszárítod, másnap fújsz rá kis taftot és tádááá
2016. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 centi a hajam mindenhol 16 éve, és zselét használok rá 18 éve.
2016. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!