Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fakulok ki folyton? Mit...

Miért fakulok ki folyton? Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
Alapból nem vagyok egy szép kreol bőrű (sajnos), de ha még kicsit le is fog a nap, akkor is egyről a kettőre kifakulok. Tavaly családdal lementunk tengerpartra, nagyon megörültem, mert ott kaptam egy kis napbarnított színt, de pár hónap alatt mintha kihipóztak volna. Ha esetleg mondjuk napoznék és még egyszer kétszer szoliba is járnék tovább maradna színem?

2016. máj. 22. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap...nekem 2 hét elég, hogy szemmel láthatóan kifehéredjek, ez mindenkivel így van a barnább bőrűekkel is, csak természetesen rajtuk nem olyan feltűnő, mert alapból nem hypózottak. Nyáronelég napozni tök felesleges szoli, ígyis roncsolod a bőröd a napozással is.
2016. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az is azért maradt pár hónapig, mert egy héten keresztül reggel 9-től, delután 5-ig napon "égettem" magam.
2016. máj. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!