Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani Komáromban...

Tudnátok ajánlani Komáromban jó fodrászt? Aki tényleg annyit vág, amennyit előre megbeszéltek vele, és akitől elégedetten távoztok.

Figyelt kérdés
Az eddigi fodrászomtól sajnos mindig "gombafejjel" vagy túl lelapult hajjal jöttem ki, ráadásul rákent valamilyen krémet a végén, amitől egyból zsírosnak nézett ki a hajam...

2016. máj. 23. 11:12
 1/3 anonim válasza:
Persze van egy nagyon jó ismerősöm ő mérőszalaggal és vonalzóval vág. Garantáltan nem fog viszamenni reklomálni a fodrász neve: Lakatos Kolompér.
2016. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajmester! Oda járok én is, tökéletesen dolgoznak. 3-man vannak de mind3-man jól dolgoznak. Ajánlom ott a Mártit.
2016. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, 2. válaszoló! Azt még megkérdezhetem, hogy kb. mennyibe kerül ott egy hajvágás?
2016. máj. 30. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!