Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg olcsó és gagyi hatást...

Tényleg olcsó és gagyi hatást kelt a festett vörös haj?

Figyelt kérdés

A minap leszólta az egyik barátnőm a rubinvöröses-bordó hajszínt. Szerinte régimódi, százforintos boltos hatást kelt, és az idősebb, falusi nők körében népszerű. Ő hívta fel rá a figyelmem, hogy iszonyatosan szárítja és sprőddé teszi a hajat.


Szemezgettem ezzel a hajszínnel, de nem hiszem, hogy bevállalom, mert a ruháimhoz nem menne.


Azért érdekelne, hogy kinek mi a véleménye!

Úgy látom, hogy manapság az abszolút természetes, hosszú hajak népszerűek...



2016. máj. 26. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire én is ilyen csóró egyszerű vidéki nőkön szoktam látni, akik rém egyszerűek ezért nem is illik hozzájuk egy ilyen hajszín.

De persze van olyan is akinek jól áll, de szerintem kell hozzá egy stílus, meg szépség.

2016. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az esetek 95%-ában tényleg gagyi és tényleg olyan közönséges, ócska nőkön látni. szerintem akkor tud jól kinézni, ha nagyon világos hozzá a bőröd és a szemed, a hajad fazonja pedig inkább rövidebb és valami modernebb formára van vágva + ehhez illik az egész stílusod is (egyedi, nem különleges, nem ilyen balkáni).
2016. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

*nem közönséges

bocsi, elírtam

2016. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jó fodrászon múlik minden.Ha normálisan van megválasztva a hajszín minőségi hajfestékkel,akkor nem kelt igénytelen hatás.Persze nyilván ezt a hajszínt tudni kell viselni.
2016. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, főleg boltosnők és közmunkások használják
2016. máj. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont...
2016. máj. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Micsoda hülyeség! Ezek falusi, igénytelen frizurák?

[link]

[link]

[link]

[link]

Nem keverendő össze az otthon barkácsolt és elrontott hajfestés eredményével, de ez mindenhol előfordul.

2016. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 a hétköznapi életben leginkább nem modellnőkkel találkozol
2016. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!


#7

Szépek-szépek, de kb. a legelső festésnél és a második hajmosásig néznek ki ilyen jól. :(

2016. máj. 27. 20:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 amit utoljára linkeltél az pont jó példa a közönségesre.
2016. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!