Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan gyantázzam a lábam? (lent)

Hogyan gyantázzam a lábam? (lent)

Figyelt kérdés

Mit kell hozza vennem?? Es kb mennyibe kerülne az egesz??

Válaszokat köszönöm 😊


14/lány



2016. máj. 27. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyantapatron, vagy tégelyes gyanta kb 4-500 ft. Kezdetnek jó ha veszel egy ilyet, patronhoz kell lehúzó csík is. Az is hasonló áron van. Tégelyes használható csík nélkül is de valamivel nehezebb használni.

Aztán ha beválik a patron akkor vehetsz hozzá majd melegítőt, elég hasznos dolog, nem is drága, 3-4ezerért már kapható.

Nekem mondjuk egy gyanta sem vált be, a bőröm sem bírja, meg nem tartós az eredmény sem. De attól még biztos van akinek jó.

2016. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia, gyantapatron kell venned megveheted rossmanban , dmben, müllerben, egy eurosban... kell még venned gyantapapír amivel lerántod a felkent gyantát... kell valami olaj (bármilyen olaj jó:kókuszolajtól kezdve olívaolajig) is amivel eltávolítod a gyantát (ha marad a bőrödön). A gyantapatron vagy gyanta melegítővel melegíted fel (és ez a legbiztonságosabb hogy ne legyen forró és nehogy megégesd magad ! ) vagy forró vízben is felmelegítheted... Az árak változók egy eurosban nyílván olcsóbb de figyelni kell az akciókat is. Én x-epil márkát használok nekem ez vált be. De van veet ... Nézz körül egy drogériában :) Remélem hasznos választ írtam ;)
2016. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es ha kozmetikushoz megyek kb mennyibe kerülne??
2016. máj. 27. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Jóval olcsóbb,mint otthon és profi munka.Térdig 1800-tól indul attól függ milyen a kozmetika.Nézz szét egy kevésbé ismert szalonban is jó munkát végeznek csak olcsóbban.
2016. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es a hideg gyanta, vagy a meleg gyanta a jobb??
2016. máj. 29. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!