Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín lenne jó döntés?

Milyen hajszín lenne jó döntés?

Figyelt kérdés

Változásra van szükségem, és mivel a hajszínem megváltoztatását találtam a leggyorsabbnak, ezt választottam első lépésnek. Viszont a színt illetően nem tudok döntésre jutni. Világos színt szeretnék, de mégis olyat, ami egészen elüt a mostani sötét mézszőke árnyalattól. Az extrém színek sem állnak távol tőlem, jelenlegi kedvencem egy hamvas ezüstös világosszürke árnyalat. A bőröm viszonylag világos, de nem rózsaszínes vagy hófehér. A szemem fakó zöld, de fényviszonytól függően olykor szürkés vagy kékes színű. A szemöldököm nagyon sötét szőke, de inkább barnás, napsütésben néha egy kis vöröses beütéssel.

A leírtak alapján milyen hajszín illene hozzám? A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. máj. 29. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Rozsaszin
2016. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hamvas szőke az szerintem nagyon jól állna, de szerintem nézd meg a gold rose "visszafogottabb" szinet pl kicsit szőkésebb
2016. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!