Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna a hajszínem, de...

Sötétbarna a hajszínem, de elég sok szőke melír van benne. Szeretném ha az egész hajam szőke lenne, de nem akarom azt is kiszívatni, mert tönkre tenné az egészet. Hallottam hajszínező samponokról. Mit tudtok ezekről?

Figyelt kérdés
Károsak? Nem fog rozsda színűnek tűnni a hajam tőle?
2010. ápr. 11. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hajszínező nem fogja neked kivilagositani a hajad,ahozz,hogy szoke legyel mindenkepp lekell szivatattni,folytasd tovabb ugy h melircsikokkal,egyre tobb lesz benne es vegul egyszer szoke leszel,persze ket szokites kozott 2-3 hetet varj,hogy a hajad birja es 30 percnel tovabb ne hagyd a hajadon,kulonben feher lesz a hajad,vagy leeg..Hatos oxit hasznalj,es tejproteines hajbalzsamot hasznalj szokites utan amit 30 percig hagyj a hajadon,fodrasz kellekes boltban lehet kapni,utana nellozd a hajvasalast stb..Tapasztalatbol mondom es nekem is az eredeti hajszinem olyan mint neked,es melircsikokkal kezdtem..
2015. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!