Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajwax és a hajhab között...

A hajwax és a hajhab között mi a lényegi különbség?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, hosszú évekig kopasz voltam, és csak pár hónapja van "hajam".

Nem nagy, nem is lesz,csak felül van, oldalt géppel nyírva, a lényeg pedig,hogy eddig hajhabot használtam rá, de az nem a legjobb, viszont nem fújta szét már a metró szele is.

A fodrászom waxot ajánlott, de nekem az nem tűnik túl tartósnak.Gondolom kellene hozzá valami fixáló is, de úgy a kettő együtt biztosan megtartaná?

Nem szeretem ha a szélben a tincsek kikacsingatnak jobbra-balra mint egy idiótának...


2016. jún. 4. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajzselé.
2016. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A punkok régen Technocollal állították be, az tartott rendesen.
2016. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom,hogy össze legyen tapadva az egész...
2016. jún. 4. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jó hajwaxot veszel az megtartja. A hajhab inkább csak egy kis tartásr ad neki amitől nem száll össze-vissza. De ha ezek se segítenek használhatsz egy kis hajhabot a végén bár attól lehet hogy kicsit összeragad.. Szóval egy jó hajwax amivel jól be tudod állítani.
2016. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdés a kérdezőhöz:

ugyanúgy vagyok vele, mint te, eddig nem volt hosszú hajam, de olyasmit szeretnék én is, mint amiről te írsz.

kérdés: igaz, hogy ahhoz, hogy szép legyen hajszárítózni meg fésülgetni kell? - mert nekem ez nagyon homokosan hangzik, ha igaz, én inkább nem is növesztek.

2016. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!