Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőrös popsi ellen...

Narancsbőrös popsi ellen hosszútávú futás vagy sprint jobb?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék nagyon fogyni, igy is tul vekony vagyok, viszont popsimon sajnos megjelentek enyhén a narancsbőr jelei. Ha osszenyomom bemelyedeses, sot mar ulve is egyre jobban latszik, hogy nem valami feszes. Melyik mozgasforma lenne a legjobb nekem feszesiteshez es hogy eltunjon? Probalok sokat inni, es figyelni az etkezesre.

165/47kg

19/L



2016. jún. 14. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
guggolni kellene súllyal!
2016. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam! Tovabbra is keresem a valaszt a kerdesemre. Sprint vagy hosszutavu futas jobb narancsbor ellen?:)
2016. jún. 14. 19:36
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Hosszú távon edzés+étrend a legjobb. És akkor már inkább a sprint, a futásnak az égvilágon semmi értelme (tudom, hogy lesz, aki megsértődik, de ez van :D ). Inkább súlyzós edzést csinálj, vagy saját testsúlyosat.
2016. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem,mert mindkettővel megy le a súlyodból is a fenék ezeknél nem domináns edzés.A guggolás vagy ülve a farizmok behúzása és elernyesztése a nagy izmokra tökéletes.
2016. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2016. jún. 16. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!