Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan és mivel növeszthetném...

Hogyan és mivel növeszthetném meg a szemöldököm minél gyorsabban?

Figyelt kérdés
Eléggé kihullott a szemöldököm. És most nem arra lennék kiváncsi, hogy mitől hanem arra hogy mivel és hogyan növeszthetném meg a leggyorsabban. A ricinus olajat próbáltam már, de nem eredményezett gyors növést.

2016. jún. 16. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincs meg az oka annak, hogy miért hullott ki és nem szünteted meg az okát, addig nem fogod tudni visszanöveszteni.
2016. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Ricinusz olajjal! Lehet a gyógyszertári patikában kapni, csak úgy kérd , hogy hajra szemöldök növesztésre kell. Éjszakánként vbekened vele
2016. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van, hogy egyre kevesebb lesz az idő múlásával, de ha hirtelenjében hullott ki akkor szerintem érdekeljen az, hogy "Mitől?".

Csak is ricinusolajjal tudod, de ne várj azonnali csodát. Pár hétnek el kell telnie ha napi rendszerességgel kenegeted is. Minél többet van rajta, annál hatásosabb.

Nincsen esetleg vitaminhiányod?

2016. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvan már nagyjából az oka hogy mitől hullott ki. De tényleg csak a ricinus olaj segít?
2016. jún. 17. 13:20
 5/5 anonim válasza:
Haj vitaminok is hatásosak ugyanis nem csak a hajat növeszti hanem a szemöldököt is.Az én tapasztalataim szerint még a szempillákat is.
2018. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!