Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 28 éves, koromnál fiatalabbnak...

28 éves, koromnál fiatalabbnak kinéző lány vagyok. Viszont a szemem körül nagyon durva ráncok vannak, főleg nevetéskor feltűnő. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 14:52
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ezek inkább csak mimikai ráncok, nem a korodból adódnak. Ezzel jár, ha valaki mindig jókedvű :) Esetleg nagyon napos időben hordj napszemöveget, hogy ne hunyorogj, a hunyorgás is tovább mélyítheti a ráncokat, illetve a napszemüveg kiszűri az UV sugarakat is, így a napkárosodásból adódó bőröregedést is csökkenti. Ezen kívül használj fényvédőt (olyat, amit biztonságos szem köré kenni). Sajnos nem igazán vannak olyan krémek, amik visszafordítják az öregedést. Egyedül a retinolról vannak tudományos feljegyzések, hogy valamennyire képes visszafordítani az öregedést (nem csak lelassítani), esetleg próbálj ki valami nem túl erős retinolos készítményt, de szem köré csak óvatosan.
2016. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én annyira jókedélyű...de azért időnként mosolygok,nevetek is,ez igaz :). 25 évesen vettem észre először,de akkor még alig voltak ezek a ráncok,és nem is voltak ennyire mélyek. Kenegetem valamilyen szemránckrémmel,de kb.annyit ér,mint halottnak a csók. Ilyen retinolos készítményt tudnál mondani? Amúgy meg 18-20-nak néznek,szóval olyan fura ez. Így hogy fogok kinézni 10 év múlva??
2016. jún. 17. 16:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez például jó lehet? [link]
2016. jún. 17. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 évesnek is van ránca, ha nevet, az a gáz, ha ellazítod az arcod, és ott marad a ránc.
2016. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem 25 éves koromig biztos,hogy nem volt :-) Ha ellazítom az arcom,akkor csak nagyon közelről látszódnak.
2016. jún. 17. 16:23
 6/7 anonim válasza:
betegségre is utalhat
2016. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

25 éves korodig márványból volt az arcod?


[link]

2016. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!