Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használhatok női "bajuszra"...

Használhatok női "bajuszra" szörtelenítő krémet?

Figyelt kérdés
az van ráírva hogy nem alkalmas arcra, arra vagyok kíváncsi, hogy ha mégis használnám lehet-e esetleg bármi baj belőle? És bikinivonalra is lehet használni?

2016. jún. 24. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a probléma a szőrtelenítő krémmel,hogy irritáló anyagokat tartalmaz.

Azért nem szabad arcra kenni,mert ott érzékenyebb a bőr,illetve azért nem lehet bikinivonalra használni,mert ha véletlenül a hüvelyedbe kerül,akkor elég nagy probléma lehet belőle.

2016. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én többnyire krémmel szedem le a bajuszomat. Ki kell próbálni egy pici helyen és ha nem vagy rá érzékeny,akkor semmi gond!
2016. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért akarnál krémmel szőrteleníteni bárhol is? Ugyanolyan eredményt kapsz mintha borotválnál, csak sokkal jobban irritál, mert vegyi anyag. Használj csipeszt, vagy gyantát inkább. Az legalább tartós is.
2016. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért szeretnék bajuszra szörtelenítőkrémet használni, mert eddig ugyan szedtem csipesszel, de nagyon sokáig tart és elég hamar visszanő..
2016. jún. 24. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!