Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni piros folt...

Pattanás utáni piros folt eltűnik valaha?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 éve van a szemem alatt egy csúnya piros folt, ami egyébként tapintásra pont olyan, mintha az arcom bármely más részén, szép sima és semmi dudor vagy ilyenek. Amúgy nem emlékszem, hogy mikor lett volna ott pattanás vagy bármi, csak ez a folt tűnt fel hirtelen, de más szerintem nem lehet. Ja és sosem volt szokásom, hogy kinyomom a pattanásaim, meg az arcomon amúgy sem volt túl sok soha. Rengeteg mindent próbáltam, hogy eltüntessem de semmi sem hatott. Eltűnhet-e egyáltalán valamikor, vagy hagyjam a csodába?

2016. jún. 25. 11:48
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet hogy allergia? Mondjuk nekem is volt az arcomon 2 pirosas folt, pontosan középen mint 2 oldalon és szimmetrikus is volt:D pedig ott sosem volt pattanasom se semmi... Azt hiszem pár hónap alatt elmúlt. Szerintem ha nagyon zavar esetleg menj el bőrgyógyászhoz, ha tényleg semmiképp nem javul és nem akar eltunni se.
2016. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen allergia lehetne. Fogalmam sincs. Nemsokára úgyis kell mennem bőrgyógyászhoz, szerintem majd megnézetem vele.
2016. jún. 25. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy ott marad a bőr alatt ami okozza a pirosságot.Kozmetikus megnyitja és esetleg eltávolítja.
2016. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!