Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Örülnétek, ha hullámos hát...

Örülnétek, ha hullámos hát közepéig érő hajatok lenne?

Figyelt kérdés
Mert én nagyoon... :D
2010. ápr. 13. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
igeen :D
2010. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyenes és hátközépig ér, igazából imádom, hogy mindig tök egyenes (rá is vasalok), mert tényleg szép.

Bár néha rámjön, hogy hullámos hajat akarok és akkor aztán nem tetszik az egyenes hajam.

Szóval max kipróbálnám :D Kb. egy hétig :D Aztán vissza az eredetihez:)

2010. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mert olyan volt évekig, csak éppen akkoriban nem volt még hajvasaló, a copfot meg utáltam, szóval még most is hányinger fog el ha a régi képeimet nézegetem. A mai napig nem tudom megszokni, hogy hullámos a hajam. Próbálkoztam állig érő frizurával is, mert azt sima körkefés beszárítással is ki lehet egyenesíteni, de amikor ekkora volt a hajam, akkor olyan gyorsan nőtt, hogy 3-4 hetente kellett fodrászhoz járnom vágatni, festetni. Ez a mostani időbeosztásomba már nem férne bele, így megint hosszabb a hajam, próbálom kihúzni heti 1 vasalással, hogy nem menjen nagyon tönkre.
2010. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert combig ér és göndör úgyhogy inkább maradok annál. :)
2010. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, és nem nagyon szeretem.:D
2010. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék! Nemhogy hullámos....göndör. :):) Az olyan de olyan széép *.* :D
2010. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyanok van😆
2017. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is fiu létemre nagyon örülnék ha olyan hosszú hajam lenne.
2017. dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!