Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eltüntethető a narancsbőr ha...

Eltüntethető a narancsbőr ha életmódot váltok és tornázom is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a szülés után, mikor már nem szopizik a picur és már minden rendben van, utána nekiállnék visszanyerni a régi formám. :) Sajnos már most sokat híztam pedig még "csak" 27 hetes terhes vagyok és nagyon narancsbőrös lettem. Alacsony is vagyok sajnos, így hamar meglátszik pár plusz kg is :( Úgy tervezem, hogy a szoptatás után áttérnék egy kíméletesebb életmódra (gondolok itt olyanra, hogy -cukor -csoki -cukros üdítő stb...) és elkezdenék tornázni a súlyvesztés miatt is de legfőképpen a feszesítés és a narancsbőr eltüntetése miatt. Eltűnhet a narancsbőr ha életmódot váltok és tornázom is?

2016. jún. 29. 17:02
 1/6 anonim válasza:
Igen, ha kiiktatod a cukrot, az nagyon sokat fog jelenteni, a torna is. Emellett a lisztes ételeket is érdemes kerülni.
2016. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem

olvass utána h miért nem :DDD

2016. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem.
2016. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ár kialakult, teljesen eltűnni nem fog. Vagyis eltűnhet, de akkor olyan alacsony testzsírszázalékra lenne majdnem szükséged, mint egy fittness-modellnek.

ettől függetlenül nagymértékben enyhíthető.

Iktasd ki a cukrot, lisztet, igyál elegendő vizet (1liter/20tskg --> pl. 60kg - 3l)

Heti 4x sportolj, mind súlyzós edzés, mind kardio. Sok zöldség.

Emellett a kávés bőrradírozás, és az Eveline krémek is jó hatásúak, de a fentiek nélkül sokat nem érnek!

2016. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
El, de nehezen. Ehhez jó étrend meg jó edzés kell. A kardiótól, futástól nem fog elmúlni. Ha súlyzós edzést csinálsz, esetleg.
2016. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En nyaron felszedtem par kilot aztan elkezdtem kondizni, heti 4-5alkalommal, fel eve edzek rendszeresen, nekem is volt narancsborom es striak a labamon, elkezdtem hat minden edzes utan taposogepezni wgy fel orat, nem akarok hazudni de 2honap alatt eltunt minden!! Ugyhogy hajra ne hallgass rajuk sajat magadert kuzdj es csinald! Ne engedd hogy mas megvaltoztassa a velemenyed! 17/L
2016. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!