Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kezelitek a zsíros...

Hogy kezelitek a zsíros hajatokat?

Figyelt kérdés

Mi vált be rá? Sajnos nekem 2 nap után tiszta zsír. Mit csináljak, h sokáig bírja a hajam kiengedve? Heti 1x vagy 2x mosok hajat. Többször nem fogom, mert az csak ront a helyzeten. :(

15/L



2016. jún. 29. 21:56
 1/5 anonim válasza:

Én most próbáltam ki a kénes sampont. 3 napja mostam meg, azóta minimálisan zsírosodik (habár meleg van és meg is jött). Úgy tervezem, kúra szerűen egy hónapban egy hétig ezzel fogok hajat mosni, amúgy meg az eddig megszokott samponnal. (Ennek a hátulütője, hogy a kénestől a hajamnak gyógyfürdő szaga van, de hát, ez van).

Amúgy meg a Syoss szárazsampont (a zöldet, mert az van zsírosodás ellen) tudom még ajánlani, nekem bejött, azzal egy nappal ki tudom tolni a hajmosást.

2016. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem 2 naponta kellett mosni.Mandulaműtétem volt,dokim azt mondta,hogy 3 hétig ne mossak hajat,mert vérzékeny vagyok és elvérezhetek,ha bevérzik a sebem.Letelt a 3 hét,azonnal megmostam.Azóta eltelt 6 nap és nem zsíros még.Szóval egy iszonyat kellemetlen műtét megoldotta a problémámat,persze emiatt nehogy kivezesd a mandulád.:)17/l
2016. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fogd össze (persze ez csak egy tipp) én amikor összefogva hordtam kb. minden második nap egy héten (általában szerdán vagy csütörtökön mosok hajat és vasárnap) akkor a szerdai vagy csütörtöki napon nem kellett megmosnom mert nem volt annyira láthatóan zsíros, persze ha ez nem jön be vagy nem szereted összefogni a hajadat akkor még egy másik tipp: ne fésüld sokszor a hajadat. Igen ez kicsit furcsa de ha a zsír rajta marad a fésűn és után hajmosás után megfésülöd hamarabb lesz látható stb. Fésüld reggel felkelés után és este lefekvés előtt. Vagy gyakrabban mosd ki és szedd ki belőle a kihullott hajat mert az is lehet zsíros ugye és azzal végigfésülve nem lesz jobb. :/ R
2016. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(lemaradt a folytatás az R után de most folytatom) Remélem tudtam segíteni! :)
2016. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg befonhatod a hajad parketta fonásba, én is úgy szoktam, ha már zsíros, de nem akarok hajat mosni. Ápoltnak is látszik, és a kutya nem mondaná meg, hogy zsíros. Első voltam. (:
2016. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!