Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek azért, hogy ne...

Mit tegyek azért, hogy ne álljon bénán a hajam?

Figyelt kérdés
Elértem oda, hogy már nem zavar magamon szinte semmi, elfogadtam mindent úgy ahogy van, amikor a tükörbe nézek akkor meg vagyok nagyjából elégedve. Ez nem azt jelenti, hogy nagyképű, önimádó vagyok, csak elfogadtam magam olyannak, amilyennek vagyok. Rövid hajam szokott lenni általában, 2 hetente járok fodrászhoz kb amikor úgy alakul, de egy valami nagyon zavar. Gondolom mert ilyen alapból, de a hajam két oldalt ki szokott állni ott hátrafelé és nem tudok vele mit csinálni. Amikor kézzel lelapítom és úgy látom, akkor teljesen meg vagyok vele elégedve, de így rontja az összképet. Próbálom vízzel lelapítani néha, de az sem segít. Mosom rendesen, de nem tudok vele mit csinálni, 90%-ban ugyanúgy áll. Reggel általában nincs sok időm, de szeretnék találni egy egyszerű megoldást, amitől normálisan fog állni és nem kell hosszú perceket fele foglalkozni naponta.
2016. jún. 30. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
KERESS FEL EGY KOMOLY FODRÁSZT Ő 2 FÉLE HAJTÍPUST MUTASSON MEG AMI HOZZÁD ILLIK . EGY RÖVIDEBB LAZÁBBAT EGY HOSSZABBAT TÉLIRE .
2016. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, ott vannak a forgóid, nem? Ha igen, akkor nem igazán tudsz vele mit kezdeni.
2016. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez így nem túl jó :S Oldalról nézve nem is látszik és úgy tök jó, de szemből nézve elég béna. Tényleg nincs semmilyen megoldás?
2016. jún. 30. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajlakk, zselé, wax. Pár pillanat az egész és talán a forgókat is lefogja.
2016. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam hajlakkal, de úgyis felállt. De nekem nem túl vészes.
2016. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!