Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szi@sztok. Növeszteni kezdzem...

Szi@sztok. Növeszteni kezdzem a hajam kb.4 hónapja, rendesen nőtt is de egy idő után ez abba maradt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Használok hajformázó krémet (schwarzkopf carbon force) minden nap azóta nagyon száraz lett a hajam. Lehet ez teszi tönkre? Azért használom minden nap mert szana szét áll , olyan a hajam mint egy pamacs xD ... Hátra fele szoktam fésülni. Mit tegyek a hajammal ,hogy magától megáljon hátra felé ,ne keljen formáznom? Még nem olyan hosszú ,hogy össze tudjam gumizni . Olyan hajat akarok ami oldalt, hátul rövid felül meg hátra van gumizva (férficopf) de ahoz még sokat kell ,hogy nőljön. Olvastam , hogy a H-vitamin segíti a haj növekedését valaki tapasztalta már? Bevált házi hajnövesztő praktikákat tudtok? Válaszokat előre is kössz

2016. júl. 2. 12:40
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg mivel kiszáradt ezért törik a vége. Mivel használsz hajformázót akkor használj hajápolót is. Pl: hetente egyszer hajpakolást (olivaolaj +ricinusolaj összekeverve nekem nagyon bejött). Elvileg a ricinusolajtól gyorsabban nő a hajad, és a gyógyszertàrban pár 100 ftért be tudod szerezni. Az meg, h szétáll... igazából mindenki hülyén nèz ki amíg nem tudja összegumizni, viszont ha túlzásba viszed a hajformázót akkor sose nő meg. Milyen hosszú most a hajad?
2016. júl. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha most nem használsz hajmosásnál balzsamot akkor, kezd el használni. Megpróbálhatod, hogy elmész 1 fodrászhoz, elmondod neki mi a terved és megkérdezed, hogy tud e olyan fazont vágni ami áll is valahogy.
2016. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10 cm hosszu a hajam ami nem valami nagy.. Koszi a válaszokat
2016. júl. 8. 15:35
 4/4 anonim válasza:
Azóta?
2023. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!