Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek most? :S Leborotvál...

Mit tegyek most? :S Leborotváltam "ott lent", és csak kicsit arrébb megy a borotva, akk ott is elkezd nőni pihe helyett erős fekete szőrzet.

Figyelt kérdés

Már a combom belső fele, a nunim melletti részen csupa szőr. A fenekem körül is. A combom mellett. Hasamtól lefelé már 1cm-rel nő a szőr.lézeres szőrtelenítés nem érdekel, mert úgysincs rá pénzem. leepilláltam, de csak rosszabb lett,mert lekapta a halványabb szőröket is mellette, benőtt tőle a szőr, begyulladt...



Félek a nyártól, meg a bikinitől:(:( naponta borotválnom kell majd... haverokkal h menjek el üdülni majd 1 hétre? minden nap elfoglaljam majd a közös zuhanyzót háromnegyed órára még leszedem mindenhonnan a szőrt?


de érdekes módon a szőr mindenhol nagyon nagyon gyorsan nő(a karomon is borotválom, ott is hasonló a helyzet,de ott még kibirom..:S) a hajam meg alig nő.. inkább törik.. és egyre fejjebb kell vágatni.


segítsetek:(:(


2010. ápr. 14. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Anyukám a karodat borotválni... -.-" Ehhez tehetség kell. A borotvával jól elcs*szed az egészet. Gyantázd a karodat inkább. A lenti tájékon meg hát, erős mindenkinek. Ajánlom ott is próbáld be akkor a bikivonal-gyantázásd, qva sz@r, de attól egy ideig nem nő vissza és a többi részt.
2010. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az én baráti társaságomban mki borotválja v epillálja.. na és? az nem olyan gázos.. ott lent még erősebb a szőr..és már lassan felnő a hasamhoz:(
2010. ápr. 14. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
na azért azt nem úgy kell elképzelni, hogy minél feljebb nő majd és lassan a nyakad is fekete szőrös lesz :D
2010. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább epilálj, vagy gyantáztass.

Attól kikopik a szőr

2010. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!