Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már valakinek igazán...

Volt már valakinek igazán intenzív, élénk vörös, vagy akár piros haja?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ilyen szép élénk már-már pirosas szint. Ha valakinek volt már ilyen, azt milyen festékkel érte el?

2016. júl. 7. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt, ehhez szőkíteni kell és piros színezővel festeni.
2016. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2016. júl. 7. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell feltétlenül szőkíteni, nekem élénk vörös színezővel volt festve a világosbarna hajam és valóban élénk (piros) vörös lett
2016. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az eredeti hajszínem sötétbarna, amit szőkíteni kellett, hogy szép vöröset kapjunk. Alfaparf festékkel és Crazy Color színezől festettük.
2016. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lesz hasznos, de nekem volt kb. 10 éve. Akkor már szőke voltam egy ideje, tehát ki volt világosítva. Nagyon piros lett, és mivel hófehér bőröm volt hozzá, és piros rúzst hordtam, vámpírnak "csúfoltak". :)


Nem tudom, miért szüntették be ezeket, annyira jók voltak. És nem színező volt, normális festék. Alig kopott.


[link]

2016. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) nekem most nagyon sötét barna a hajam, festett, de szűkíteni nagyon nem szeretném. Csak azt nem tudom,anélkül hogyan lehetnék ilyen vörös.
2016. júl. 8. 17:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Szőkíteni*
2016. júl. 8. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!