Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem akar meggyűlni egy pattaná...

Nem akar meggyűlni egy pattanás. Mit lehetne rátenni, hogy megérjen és távozzon belőle a genny?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 20:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8. vagyok. húúú értem! én már láttam ilyet egyik ismerősömnél az arcán, ahogy kinézett eltávolítás után. ne aggódj ettől nem leszel kevésbé szép. majd használsz speciális krémeket a heg halványítására, mert sok ilyen van. szóval nyugalom :)
2016. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a biztatást! Kedves vagy!


Az enyém nem nagy, kisebb pattanásnak néz ki és nem is fáj. Még él bennem a remény, hogy "magától" elmúlik...


Meg tudnád még írni, hogy az ismerősöd azonnal elment bőrgyógyászhoz, amikor észrevette?


Hogy zajlik az eltávolítás? Helyi érzéstelenítés csak?


Köszi, ha még ezekre tudsz válaszolni!


(A mai napig nem is tudtam arról, hogy létezik olyan, hogy faggyúciszta...)

2016. júl. 12. 18:14
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

és ezt bőrgyógyász vagy kozmetikus mondta neked, vagy magad diagnosztizáltad? Bírom, mikor a netről keresik meg, hogy mi a bajuk.


Egyébként próbálj meg paradicsomot tenni rá, attól elvileg megérik.

2016. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Már tettem rá paradicsomot akkor, amikor még abban a tudatban voltam, hogy egyszerű pattanás.

Kicsit sokat képzelsz a kozmetikusokról és a bőrgyógyászokról. Ha valaki azt hiszi, hogy az ember magának nem tud megállapítani semmit, akkor neki már jól kimosták az agyát.


Másrészt totál önállótlan és felelőtlen. Mintha kozmetikusok nélkül nem lehetne élni. Húúú.

2016. júl. 13. 19:22
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
#11-es vagyok. nem beszélgettem az ismerősömmel, csak láttam, hogy ilyen "izéje" van a fején aztán egyik nap jött a kötéssel a fején és láttam, mikor levette, hogy heges és eltűnt. nem azonnal. neki jó sokáig, hónapokig a fején volt, gondolom nem tudta mi az és vára, hogy elmúljon.
2016. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
de majd úgyis a doki megmondja mivan, ha elmész:)
2016. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részleteket! :-)
2016. júl. 14. 09:23
 18/19 A kérdező kommentje:

Kedves 16, nem tudom, hogy érdekel-e, de azért leírom a fejleményt. :-)


Elkezdtem szedni vitaminokat, ásványi anyagokat, nyomelemeket és egy gyógynövényt, ami állítólag nagyon jó bőrre, kötőszövet regeneráló.


Nagyon sokat javult a kis bigyó állapota, most néztem meg, örülök!


Még várok egy darabig - nagyon remélem, hogy megoldódik "vagdosás" nélkül! Szerintem olyan 1 hét múlva fogom eldönteni, hogy muszáj-e mennem dokihoz, vagy a vitaminok és a gyógynövény megoldják.

2016. júl. 14. 14:27
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja, a gyógynövény neve: gotu kola.
2016. júl. 14. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!