Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be tudom festetni a hajam ha?

Be tudom festetni a hajam ha?

Figyelt kérdés
A hajam be van festve sötét szőkére és én ezt világosabb szőkére akarom festeni akkkr megfogja a hajamat a festék vagy sem? Csak mert a fodrász azt mondta hogy nem tudja be festeni mert festékre festéket nem lehet. Szerintem ez hülyeség mert anyának is ugyan ilyen színűre lett festve a festett vörös haja. Meg volt hogy véletlen világosabb festéket vettünk és befogta a festéket vagyis világosabb lett szoval nem értem.

2016. júl. 19. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Festékkel festett hajat nem lehet világosítani.

Lehet, hogy egy-egy tincset befog, vagy ahol már lenőtt, kikopott az előző festék, ott világosabb lesz, de az egész hajat nem lehet világosítani csak festékkel.

Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor nem szenvednének ennyien a világosítással :)

2016. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeséget beszél a fodrászod. Az én hajamat eleve több festéssel, fokozatos világosítással (nagyjából 4 alkalom volt) festették be szőkére, mivel sötétbarna vagyok. Tehát az biztos, hogy festett hajat lehet világosabbra festeni. Ha otthon akarod, akkor vegyél egy nagyon világos szőkét és fesd be azzal, tud világosítani néhány árnyalatot, persze nem kizárt, hogy foltos leszel. Vagy keress egy jó fodrászt.
2016. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!