Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a helyes borotvalkozasi...

Melyik a helyes borotvalkozasi modszer?

Figyelt kérdés
sokan azt mondjak ugy kell borotvalni hogy a szornovekedessel megegyezoen kell huzni.de ugy meg le se szedi simara.

2016. júl. 20. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy kell ahogy neked beválik. Van akinek agyonra begyullad, kipattog ha ellentétesen borotvál, ennél nyilván sokkal jobb ha megegyezően borotvál, az hogy nem lesz sima kisebb gond. Pl intim részt sokan csak ollóval nyírják, mert az nagyon érzékeny, van hogy semmi más nem válik be. Szőr meg marad, de mit számít az ott?
2016. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nagyon is sokat #1...a legtöbb pasi és személyem szerint is undorító...én havonta kozmetikusnál gyantáztatom idő közben napi szinten borotválom és epilálom (max 20 perc és koleszos is vagyok) szivaccsal dörzsölöm fürdés után a szőrbenövés ellen és olíva olajjal és argán olajos testápolóval kezelem plusz tonikkal fertőtlenítem és gyönyörű pedig nagyon vékony és érzékeny a bőröm nekem is...19L
2016. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!