Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltatok már egyszerre...

Próbáltatok már egyszerre több anyaggal kísérletezni otthon készített arcpakolás esetében?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Szeretnék kipróbálni/elkészíteni egy általam vélt olyan arcpakolást, melybe minden olyan "anyagot" beletennék, amely jótékony hatásairól ismertek természetes arcpakolások esetében.


Az említett "anyagok", amiket összekevernék, ezek lennének: banán, méz, paradicsom, zabliszt, tojásfehérje, teafaolaj, citromlé, élesztő, narancs, kamillavirágzat, olívaolaj.


Ezeknek a hozzávalóknak vannak külön-külön kedvező hatásaik a bőrre nézve, és a jótékony hatásaik után kutatva válogattam össze őket. Mindezeket felhasználva úgy szeretném, hogy egy krémes jellegű anyagot kapjak a végén. Természetes itt nem nagy mennyiségről beszélek, mindenből éppen annyit csak, hogy ne egy jó nagy fazék krémet kapjak. :) Arra gondoltam, hogy mindegyiket felhasználva, kikeverek belőle valamilyen kencét.


Mit gondoltok?:

-Ennyi hozzávalót összegyúrva várhatok valamilyen kedvező hatást, vagy egyszerűen csak kapok egy trutyit, amivel semmit se érek?

-Próbáltatok már egyszerre több anyaggal kísérletezni?

-A hozzávalók együttes jótékony hatásai összeadódnak majd, és együtt kifejtik a hatásukat?


Előre is köszönöm a tanácsokat/véleményeket!



2016. júl. 23. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Vivőanyagként cink-dioxid vagy titán -dioxidot szoktak használni,de ne mindet keverd érdemes 2-3 összetevő csak.
2016. júl. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írd be a google-ba, hogy lukrécia és kapsz egy oldalt, ahol pontosan erről van szó. Többen küldenek be házilag készített krémeket, van fórum is, ott találhatsz megfelelőbbet, mint amit kigondoltál. Szerintem is inkább trutyi jönne ki, de ott találsz egyszerűbbet.
2016. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!