Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajszínezőt szeretnék...

Kék hajszínezőt szeretnék használni a hajamon, de félek, hogy allergiás lennék rá és kihullhat a hajam. Megtörténhet? Ha igen, mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés
Nyárra szeretném kékre színezni az egész hajam rendes hajszínezővel, (tehát nem hajkrétával amivel másnapra kikopik a hajból), mert mindig szerettem volna extrémebb hajszínt. Viszont nagyon félek, hogy lesz valami allergiás reakció és kihullik a hajam. Még soha nem festettem csak a végét szőkítettem régen ilyen ombre stílusra. Az én hajam sosem hullott semmitől, édesanyám is festi persze rendes hajfestékkel barnára de neki sem hullott tőle még eddig, mennyi lehet az esélye, hogy bármilyen hajvesztési következménye legyen a színezésnek?

2016. júl. 23. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A kékhez eleve ki kell szőkíteni a hajad.
2016. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden festés előtt allergiapróbát szoktak végezni. Megteheted ezt színezővel is ugyanúgy. Habár kétlem hogy bármi gondot okozna, főleg nem hajhullást, mivel ez csak színező. Viszont előtte fehérre le kell szívatni a hajad, ami már veszélyesebb és károsabb is.
2016. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A színezőkben jóval kevesebb káros anyag van, mint a tartós hajfestékekben. Allergiatesztet természetesen ezeknél is kell végezni a festés előtt. Szőkíteni viszont kell előtte, ezt kalkuláld bele.

Nekem 7 éve van kék a hajamban (kétoldalt elöl és hátul az alsó része) de sosem hullott jobban, mint akkor amikor nem volt festve. A szőkítéssel légy óvatos, az teszi tönkre a hajat ha nem hozzáértő módon csinálják.

2016. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tippeket (: És igen a szőkítés már megvan, fodrász által, csaka színezést szeretném magamnak csinálni.
2016. júl. 24. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, annyit szeretnék még tanácsolni, hogy ha szeretnéd tartósabbra és élénkebbre a kéket, akkor tovább hagyd rajta, mint a leírásban van. Nekem 1 óráig szokott rajta lenni, sokkal szebb és tovább tart, mint amikor az előírás szerinti időt tartottam be.
2016. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!