Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam ugy néz ki mint a...

A hajam ugy néz ki mint a szénakazal. Mit ajanlotok, mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

Hajmosas utan (amm normalis sampont hasznalok meg balzsmot) megszaritom a hajam es akkor meg jol áll mert ugy beszárítom. De a következő napokba katasztrofa. Olyan szálas. Amm hátkozépig érő, szőke, dús hajam van. És van oldalfrufrum. Na hat a frufru az katasztrofa, össze vissza áll. Amm a hajam valamennyire egyenes de a vége a frufrumnal is begöndörödik.

Mit ajánlotok? Mit kéne rá használnom?



2016. júl. 26. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeintem a be szárítás nem elég .

Esetleg hajmosás után kend be a hajvegedet argan olajjal és utána nagy csavarót használj ami legalább 4 órát a hajadba van .

Ha erre nincs idő akkor hajmosás után szárítsd meg vasald ki 200-220 fokos hajvasaloval és utána kend be argan olajjal ,

Próbáld ki ez nálam bevált.

2016. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ionizásciós hajkefe. Drága, de soha többet nem fog repkedni, ezerfelé szállni a hajad. Én Braunt használok, azt tudom ajánlani, tényleg bevált.
2016. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajszérum lehetőleg argánolajas csak a végekre,és már nem is áll rosszul.
2016. júl. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!