Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon durva sötét a szőröm,...

Nagyon durva sötét a szőröm, mivel szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés

Annyira erős hogy a gyanta sem szedi ki rendesen, borotválni nem akarom, mit ajánlottok?

17L



2016. aug. 2. 20:23
 1/8 anonim válasza:

Probald kiszokiteni.

Menj kozmetikushoz, es kérd ki a véleményét

2016. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
epilátor, lézeres vagy fényterápiás kezelés. én a szőkítést nem ajánlom, volt amikor szőkítettem a szőröm, de eléggé feltűnő amikor nő lefelélé, és olyankor úgy nézett ki mintha több szőr szálam lenne, és nekem vagy hetente kellett minimum szőkíteni emiatt(annyira nem jó ilyen gyakran ilyen erős kémiai anyagot felkenni, ezért is hagytam abba)
2016. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lézer vagy marad a borotva. Nekem is erős a szőröm, borotválom már vagy 15 éve, semmi gond vele. Amúgy normális gyanta is kiszedi az erős szőrt, csak a hideggyanta nem. Viszont nem mindenkinek bírja a bőre.
2016. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig ilyen esetben a borotva a legjobb. Én is ezt teszem.
2016. aug. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is erős a szőröm, de kozmetikushoz járok. Olyan még nem volt hogy ne szedte volna le a szőrt. A bolti gyanta csík meg mindenféle kencefice sehol sincs a profi szalongyantához képest.
2016. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha láb: Én borotválom, aztán amikor már látszik, hogy bizony nóborotválom és egyenes a vége, akkor kicsit növesztem (2 mm), majd nekiesek epilátorral


Bikinivonal: fürdő után (tehát áztatás után) vagy 6 kg testápolót teszel rá pár órával előbb, hogy felhuljon, akkor lehet csipesszel


Hónalj: bármelyik ezek közül, de talán legjobb a gyanta


de minig legyen felpuhítva a bőr, mert akkor nem törik el, ragad bele, hanem kijön teljesen

2016. aug. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 17L
2016. aug. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is nagyon erős a szőröm, mindenhol. Én a cukorgyantát ajánlom. Menj el egy kozmetikushoz aki ezzel foglalkozik, és csináltasd meg. Én is ezzel csináltatom. A cukorgyanta a legelső alkalommal nagyon fáj, én sírtam is. De elmész többször és a következő alkalmak már nem fognak annyira fájni. Kicsit drágább mint a sima gyanta de megéri. Egy idő után a szőr teljesen kikopik. Cukorgyantával bárhol csináltathatod mert nem gyötri annyira a bőrt mint a sima gyanta, tehát akár a hasad akár a feneked akár a hátad mehet! 16/L
2016. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!