Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya ha szőrös a mellkasom?

Csúnya ha szőrös a mellkasom?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok, és már nagyon szőrös a mellkasom, a bátyám és a barátaim szerint csúnya ha egy fiúnak szőrös a mellkasa. Nemsokára megyünk nyaralni, és nem akarom hogy bámuljanak emiatt a strandon. A bátyámnak csak a hasán van egy kis szőrcsík de ő azt is borotválja. Én is szedjem le az egész testemet?

2016. aug. 3. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne szedd le. Szerintem nagyon jól néz ki és gondolom más nők is vannak ezzel így. A párom mellkasa is szőrös, azért, mert férfi és így férfiasan is néz ki. Hülyeség leborotválni.
2016. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdessz férfivá válni. Fogadd el, hogy nemsokára nem fiú leszel. Vagy maradj fiú, aki szerint az számít, amit egy borotvált, csupasz tetvér éss a barátaid mondanak, és a fejlődésre úgy tekint, min ami kinevetni való dolog...
2016. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedd. Sokkal vonzóbbak azok a férfiak, akiken van szőr, mint akik csupaszak ;)
2016. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem:D

de még csak 13 vagyok nem fura ez egy gyereken?

2016. aug. 3. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfiakról beszéltek, itt egy 13 éves kölyökről van szó.
2016. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki jár strandra és figyeli,egyre több férfi szőrteleníti a mellkasát,hasát,stb. Tehát manapság buta dolog azt mondani,hogy a férfi szőrös. Viszont egy 13 éves srác esetében kimondottan ciki,mivel a többieké még nem olyan és megy a szívatás miatta,ezt tapasztalatból mondom,mert nekem is szőrös. Én le is borotváltam és sokkal jobb így.
2016. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,a csupasz lenne a furább.
2016. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Twilight Zónában vagyok? 13 éves koromban egy osztálytársamnak sem volt mellkasszőre. És azt sem mondhatod, hogy normális, mert felnőttként sem mindegyikük majom.
2016. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!