Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajat hogy...

Festett szőke hajat hogy lehet megnöveszteni? Akinek hosszú hogyan tudta megnöveszteni?

Figyelt kérdés
A festés miatt töredezik a hajam vége,ezért mindig többet vág a fodrász mint szeretném,így nem lesz soha hosszú hajam.Egyelőre maradnék ennél a színnél.
2016. aug. 3. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj nem értem a kérdést. Ragaszkodsz a szinhez de törik a hajad és vágni kell mindig....

A válasz sehogy.

Persze kenhetsz rá bármit. De hidd el ez nem fog így megnoni.

2016. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egészségesen kell tartani... azaz nem mindegy mivel fested, hogyan... pl én csak a lenövést festem mindig. Így nem károsodik agyonra a hajam tőle. Ehhez fodrászkellékes professzionális festéket használok. Sokkal jobbak mint a drogériásak. És persze szőkített hajjal másképp kell bánni, másképp kell mosni, szárítani, ápolni is. Bio sampon csak hajtövekre. Hajhosszt csak balzsam vagy pakolással kell mosni. És mindig használj tiszta argán olajat is a hajvégekre. Nem fog törni.

Vágni én magamnak szoktam, mikor látom hogy töredezik akkor annyit vágok, ami max fél centi szokott lenni... fodrász meg alapból levág több centit is ha kell ha nem. Másképp nem is látszana hogy csinált valamit.

2016. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Sokan hiszik hogy sehogy nem lehet egészséges a szőkített haj, de ez hülyeség. Alapból használható már olaplex is minden festésnél, ezzel pedig a festék sem árt szinte semmit..
2016. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.Gondoltam hogy van rá megoldás,hisz látok hosszú festett szőke hajat.
2016. aug. 3. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
alkalmazz olajos pakolásokat minden hajmosás előtt.
2016. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!